Představujeme naše designové značky

U nás máte jistotu, že kupujete originální design a kvalitu. Vše za výborné ceny.

BHM Germany Značka BHM Germany: sedací nábytek - vše začalo od židle

Image značky BHM Germany

Firma byla založena nedaleko německého Bilefeldu. Do začátku si dala jednoduchý cíl – vyrábět pohodlný a designový sedací nábytek. Vše začalo od židlí, přidala se křesla a barovky. Právě díky barovým židlím získala tato značka značnou proslulost – napodobeniny jejich prvních výrobků můžete vidět ještě dnes v nabídkách mnoha výrobců.

Nejlepším prostředkem proti kopírování je neustálá inovace. A tak se v naší nabídce velmi rychle střídají nové kolekce, které nahrazují ty dřívější. Víme, že to někdy způsobuje vrásky našim obchodním partnerům, kteří potřebují plánovat dodávky s určitým předstihem, ale to je součást naší firemní politiky – originální nové zboží za výborné ceny.

POKRAČOVAT »

Design Scandinavia Značka Design Scandinavia: severská klasika z Dánska

Image značky Design Scandinavia

Společně se značkou Danish Style tvoří tato značka hlavní část naší nabídky. A není divu. Každá nová kolekce je vždy přijata našimi zákazníky s velkým zájmem. Češi prostě dánskému designu fandí.

Základna tohoto významného dánského výrobce sídlí na severu Dánska, kde se vždy dařilo dobrému designu. S touto značkou si můžete kompletně zařídit celý byt, dům nebo komerční interiér.

Výrobky této značky jsou často kopírovány, proto byla zavedena ochranná známka DESIGN RIGHTS, která chrání autorská práva po dobu 3 let. Pak se už můžete setkat s plagiáty od jiných výrobců. V naší nabídce jsou už v této době nabízeny zcela nové kolekce.

POKRAČOVAT »

Mørtens Furniture Značka Mørtens Furniture: Mortens

Image značky Mørtens Furniture

Mørtens Furniture je značka orientovaná na mobilitu – sedací nábytek, stolky a stoly, drobné úložné a odkládací prostory. Její strategie je dána současným životním stylem, člověk je neustále v pohybu, přesouvá se z místa na místo, za prací, cestuje, a proto potřebuje nábytek, který mu bude vyhovovat za každé situace a v různých interiérech. Tomu odpovídá i široká nabídka barevných provedení, která vyhoví téměř každému požadavku zákazníka. Značka nezapomíná ani na designové nadšence, v jejích retro kolekcích jsou představovány ikony klasického designu první poloviny dvacátého století.

POKRAČOVAT »

Brüxxi Značka Brüxxi: Brüxxi

Image značky Brüxxi

Špičkový design, který chrání naše životní prostředí

Brüxxi je německá značka s jednoznačným zaměřením na špičkový design, vysokou užitnou hodnotu, přijatelné ceny a ochranu životního prostředí.

Několik kolekcí designového nábytku od značky Brüxxi se vyrábí z masivního akátového dřeva nebo dřeva Sheesham. Použitý materiál je certifikovaným produktem FSC®, je tedy kladen zvláštní důraz na udržitelnost použitých materiálů. Proto zakoupením řady produktů od značky Brüxxi podporujete existenci lesů. Patříte-li mezi jedince s ekologickým smýšlením a současně se chcete doma obklopovat kvalitními předměty, inspirujte se například kolekcí designového nábytku z masivu Mumbai, můžete vybírat z provedení z akátového dřeva nebo dřeva Sheesham.

Další dobrou zprávou pro originální osobnosti je fakt, že u většiny položek se jedná o ruční výrobu. Každý kousek nábytku vyrobený z přírodního dřeva je tedy naprostý originál. Navíc značka Brüxxi doplňuje své portfolio nábytku také luxusními bytovými doplňky – pro krásný interiér vyladěný do detailu.

POKRAČOVAT »

Artenat Značka Artenat: Artenat

Image značky Artenat

Německá značka Artenat vznikla spojením dvou slov – Art a Natura. Výrobce zahájil svoji výrobu před více jak 30 lety nedaleko německého Stuttgartu. Základní filozofií je výroba malého nábytku do obytných a komerčních interiérů, jako jsou stolky, věšáky a dekorace, z přírodních materiálů, v tomto případě ze dřeva.

Dřevěné stolky dodnes tvoří největší nabídku této značky, a jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Je to dáno jak výběrem zajímavých dřevních dekorů, tak jejich barevností dosahovanou vrstvením různých laků. A samozřejmě, originálním designem.

POKRAČOVAT »

Danish Style Značka Danish Style: dánský nábytek nejvyšší kvality

Image značky Danish Style

Hledáte spojení toho nejlepšího dánského designu, prvotřídního zpracování a originálního designu? Pak jste tady dobře! Tato značka společně s Design by scandinavia tvoří ten nejlepší dánský nábytek. Díky velmi efektivní výrobě, skladování a distribuci si ho může dovolit skutečně každý milovník dobrého designu.

Severský design v nábytku, to je dnes především Dánsko. Nábytek pro lidi, a ne pro architekty.Nábytek, se kterým se skvěle bydlí, je šik a přitom praktický. Nevyplatí se příliš dlouho váhat – každý rok je představeno několik nových kolekcí, které se rychle na evropském trhu vyprodají. Jsme rádi, že tyto designové kousky můžeme nabídnout i našim zákazníkům.

POKRAČOVAT »

Papillon Značka Papillon: interiérové dekorace s lehkostí motýlích křídel

Image značky Papillon

Vzdušný a barevný design jako jsou křídla motýlů – to je značka Pappilon výrobce z německého Bochumu. Bytové doplňky a dekorace, ale také solitérní nábytek zajímavých tvarů a zpracování. Velmi častým matriálem je keramika, ale i kov, sklo nebo dřevo.

První kolekce byly přizpůsobovány především německým zákazníkům, v současnosti přinášíme design, který je blízký hlavně našim kupujícím. Produktové portfolio zahrnuje několik designových řad, které se obměňují několikrát ročně. Naši obchodní partneři si mohou vybrat i mezi doplňky do obchodních, hotelových nebo restauračních interiérů. Vše v prvotřídní kvalitě podle německých standardů.

POKRAČOVAT »

FARELA Značka FARELA: moderní designový nábytek za super ceny

Image značky FARELA

Německý nábytek značky Farela vám přináší moderní a designový nábytek, který je současně cenově dostupný. Této skvělé ceny se dosahuje díky použitým sofistikovaným materiálům, jako je např. melamin, který se snadno udržuje, má dlouhou životnost, ale hlavně skvěle vypadá.

Každý prvek německého nábytku Farela vyniká něčím jiným. Proto tu můžete najít integrované LED osvětlení, které můžete rozsvítit nebo zhasnout. U prvků nábytku, které mají viditelný měnící oboustranný panel, si můžete vybrat, zda ho budete chtít v bílé barvě nebo v dekoru Sonoma dub.

Jednotlivý nábytek si můžete dle potřeby měnit k obrazu svému, pokud vám to dovolí. Regály můžete využít pro Úložné boxy a krabice Beta, pro různé dekorace a knihy nebo jako dělící část v interiéru, atd. Další výhodou je bezesporu rafinovaný design, zpracování a obrovská variabilita umístění. Jednotlivé kousky nábytku k sobě krásně ladí, proto si můžete vytvořit celý interiér bytu či domu, který bude harmonický.

POKRAČOVAT »

REMEMBER Značka REMEMBER: barevné, geometrické a neokoukané

Image značky REMEMBER

Design, hravost a pestrost jasně vystihují německou značku Remember, jejíž vlajkovou lodí jsou nápadité dekorativní doplňky hýřící barvami. Designéři této značky jsou nejspíše velcí optimisté a vlastně proč ne, když účelem je udělat svět veselejší a barevnější. My s nimi souhlasíme, a proto vám výrobky značky Remember přinášíme. Jejich prostřednictvím můžete oživit nejen stolování, ale podtrhnout atmosféru každého interiéru.

Pomocníkem se vám stane široká paleta vzorů od abstraktních kruhů přes kubistické tvary, až po barevné čtverce. Motivy se u produktů různě opakují a tak si klidně můžete sladit prostírání s hrnky, podnosy s běhouny, obrazem či puzzlemi. Věříme, že ten pravý vzor si najde každý.

POKRAČOVAT »

Značka STELTON: pravý dánský design bez kompromisů

Image značky STELTON

To jsou značkové produkty od dánského výrobce Stelton. Filozofie je jasná - kvalita a špičkový design. Značku prezentují především doplňky a dekorace. To nejdůležitější je však to, že za těmito kousky stojí ti nejlepší a uznávaní designéři, jako jsou Arne Jacobsen, Erik Magnussen nebo Klaus Rath. Již více jak 40 let značka STELTON úspěšně prezentuje své jméno. Získává řadu ocenění, například iF Product Design Award, Red Dot Design Award a mnoho dalších.

Přesvědčte se a nahlédněte do světa designových kousků od značky STELTON. Určitě oceníte kvalitní zpracování a funkčnost. Ať už se jedná o doplňky na váš jídelní stůl, nebo osobní doplňky, nechte se inspirovat osobitým designem. Buďte originální. 

POKRAČOVAT »

Značka Georg Jensen: chcete prvotřídní design a kvalitu?

Image značky Georg Jensen

Špičková kvalita a elegantní design, to je dánská značka Georg Jensen. Co za jejích úspěchem stojí? Skandinávští designéři potvrzující pravidlo, že na kvalitě a vzhledu záleží. Produktové řady zahrnují kancelářské doplňky, či doplňky pro stolování. Můžete se také inspirovat sezónními dekoracemi v podobě vánočních, či velikonočních ozdob. S kousky od Georga Jensena budete opravdu originální. Návštěva bude ohromena a především vy sami se budete ve společnosti těchto kousků cítit výborně.

POKRAČOVAT »

Značka DybergLarsen: lampy, lustry, svítidla od značky DybergLarsen

Image značky DybergLarsen

Něco málo o značce, která vnese světlo do vašeho interiéru …

Filozofe značky DybergLarsen je zcela jednoznačná – krásný čistý skandinávský design s efektem WOW. Co tím Dánové myslí? Každý nový design lampy, s kterou přichází na trh, musí mít zkrátka něco, co nenabízí žádná jiná značka. Jak říká Frank Kerdil: „Není důvod vytvořit něco nového, pokud se jen opakujeme.“

Ptáte se kdo je Frank Kerdil?

Vystudovaný grafický a především dvorní designér značky DybergLarsen. Na podzim roku 2011 na veletrhu Formland, společně se zakladatelem Thomasem Dybergem Larsenem, uvedli na trh své první svítidlo PineApple. Světlo, které rozsvítilo Dánsko a nyní rozsvěcuje snad celou Evropu. 

Rozsviťte s nimi i váš domov.

Svítidla DybergLarsen nabízí lustry, stolní i stojací lampy a nástěnná svítidla různých motivů a barevných provedení. Jelikož je součástí každého balení i kabel s vypínačem či stojan, který vidíte na obrázku, postačí vám pro rozsvícení tohoto originálního skvostu pořídit už jen žárovku. Jestli si posvítíte při čtení vaší oblíbené knihy či nad jídelním stolem při rodinné večeři, je jen na Vás.

POKRAČOVAT »

Značka VITA: lustry, lampy, svítidla od dánské značky VITA

Image značky VITA

Značka skandinávského designového osvětlení - to je VITA. Je patrné, že designéři svou práci dělají s nadšením a radostí. Pro inspiraci totiž nešli nikam jinam než do její nevyčerpatelné studnice – přírody. A udělali dobře, osvětlení značky VITA nemá chybu. Vybírat můžete z řady zajímavých motivů, například lustr z pravého husího peří Eos, či modely Silvia, Conia a Aluvia, které si poskládáte sami. 

Svítidla VITA jsou univerzální, snadno si z nich uděláte lustr nebo stolní či stojací lampu - záleží jen na tom, zda ho umístíte na stojan, nebo zavěsíte na strop pomocí kabelu.

POKRAČOVAT »

“Žaneta bydlí!”
---nový seriál---

Žaneta se nastěhovala do nového bytu.
U nás má pod palcem obchodní oddělení.
A design miluje a má s ním zkušenosti.
teď ji čeká praktická lekce zařídit byt.
Stylově, originálně, moderně a hlavně LEVNĚ!

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma