Historie a současnost | DesignOutlet.cz

Historie a současnost

Historie a současnost

2007

Historie společnosti STARCON design, s.r.o. sahá do roku 2007, kdy byl na českém trhu zahájen projekt Design Live – touch of Danish design. Jak název projektu napovídá, projekt Design Live na českém trhu zastupuje světové dánské značky – výrobce designových bytových a jídelních doplňků. Mezi nejvýznamnější patří Stelton a Georg Jensen.

2008

V roce 2008 společnost získává podporu mezinárodního řetězce outletů s designovým nábytkem a rozšiřuje své produktové portfolio o designový nábytek - v září 2008 byl zahájen provoz prvního českého internetového outletu s designovým nábytkem a doplňky DesignOutlet.cz. Název internetového outletu se skládá ze dvou slov, z nichž každé zcela významně vypovídá o jeho filozofii:

Více o tom, jak DesignOutlet.cz funguje, si můžete přečíst na stránce Jak funguje náš OUTLET.

2009

V roce 2009 byl na veletrhu designu a interiéru TENDENCE  v Praze – Letňanech uveden na trh unikátní variabilní úložný systém MODlife, speciálně navržený pro děti a dětské pokojíčky.

Ve stejném roce DesignOutlet.cz rozšířil svou působnost na Slovensko, a to díky novému internetovému outletu DesignOutlet.sk.

2010

Rok 2010 byl průlomový zejména v oblasti B2B, neboť na podzim zahájil svůj provoz internetový diskont s designovým nábytkem a doplňky DesignDiscount.cz. DesignDiscount.cz je opět výhradně internetovým projektem, který se specializuje na prodej designového nábytku a značkových doplňků podnikatelům, zejména interiérovým studiím, architektonickým kancelářím, prodejcům nábytku a interiérových doplňků apod.

Rok 2010 byl významný také pro DesignOutlet.cz, které se toho roku poprvé zúčastnil veletrhu interiéru a designu TENDENCE v Praze – Holešovicích.

Téhož roku jsme také rozšířili naše skladovací prostory o nový centrální sklad v Praze – Jažlovicích.

2011

Na podzim roku 2011 se DesignOutlet.cz podruhé účastní veletrhu interiéru a designu TENDENCE v Praze – Holešovicích.

Jen dva týdny po veletrhu se firma stěhuje do nových prostor v Praze – Čakovicích, kde získává větší kancelářské zázemí, další prostory pro sklady a zřizuje showroom designového nábytku.

2012

V roce 2012 došlo k modernizaci celého technického zázemí a funkčnosti většiny internetových projektů. Velkých změn se dočkaly především DesignOutlet.cz, DesignOutlet.sk a DesignDiscount.cz. Klíčovou změnou roku 2012 je zahájení provozu slovenského internetového diskontu DesignDiscount.sk, díky čemuž také slovenští firemní zákazníci získávají možnost nakupovat designový nábytek a značkové doplňky za velkoobchodní ceny ve své vlastní měně.

2013

Vzrůstající zájem zákazníků o designové doplňky a dekorace vyústil ve vytvoření a spuštění nového internetového nákupního klubu DesignLive.cz. Zatímco projekt Design Live původně vznikl již v roce 2007, nyní se dočkal rozsáhlé rekonstrukce, aby se přetvořil v nový nákupní klub. Ve svých počátcích se Design Live zaměřoval na špičkový skandinávský design, v čemž nadále pokračuje, avšak v novém pojetí výrazně rozšiřuje své portfolio a způsob prezentace.

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma