Proč nakupovat právě u nás

Zde jsou 3 pádné důvody, které musíte znát!

A co je ještě důležité vědět?

mluvíme rádi
s našimi zákazníky

Zákazník je u nás na prvním místě!
Ne, to vůbec není klišé, my se prostě těšíme na vaše reakce a názory. Ty pochvalné mají samozřejmě přednost :) Ale vážně - určitě vám rádi poradíme s výběrem, zavoláme, kdy budeme zboží doručovat, a pokusíme se zodpovědět všechny všetečné dotazy.

DOKÁŽEME PŘEPRAVIT
i VELKÉ ZÁSILKY

“Nábytek nejsou plavky”, jak by řekl náš kolega z expedice. Jak bezpečně přepravit sedací soupravu? nebo dvoumetrový skleněný stůl? Nebo kompletní zažízení konferenční místnosti? S jednotlivými výrobci se domlouváme na nejvhodnějším balení a sami máme několik zlepšováků, jak bezpečně vše dopravit až k vám.

máme ORIGINÁLNÍ SORTIMENT
NÁBYTKU A DOPLŇKŮ

Originální designový nábytek, pokud je skutečně hezký a praktický, tak má jednu velkou nevýhodu - vždy se najde nějaký výrobce, který ho prostě oklopíruje. Jasně, že plagiát má úplně jinou kvalitu, ale to nemusí zákazník hned poznat. A jaká je obrana? Jedině neustálá inovace a nový neotřelý design!

RUČÍME ZA KVALITU

Naše výrobky jsou u našich zákazníků ceněné i pro svou kvalitu a použité materiály. Každý rok se v Dánsku schází designová komise, která vybírá nové kolekce pro celou Evropu na další období. Zájem zákazníků je vždy rozhodující.

vše se mění.
a hlavně nabídka zboží

DesignOutlet byl od začátku postaven na strategii rychle se měnící nabídky. Náš sortiment obsahuje průměrně okolo 5.000 položek. Každý měsíc se obmění minimálně 10% zboží. Naším hlavním sortimentem je hlavně sedací nábytek, jídelny, obývací pokoje a pracovny.

NAŠE CENY
JSOU OUTLETOVÉ

Co je to outletová cena? To je nějaký second-hand? Ne! Outletová cena znamená, že za svoje peníze dostanete nejlepší kvalitu. A pozor! To jen tak ledajaká reklamní fráze. Takže můžeme s klidem říci, že nabízíme v dané kvalitě a zpracování nejlepší ceny na trhu!

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma