(26 produktů)

Moderní nábytek

(Vybráno 26 produktů)
Zavřít
 • barva

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • cena
  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • materiál

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • značka

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • akční slevy
Třídit podle:
12

Oblíbený moderní nábytek pro váš interiér

V jednoduchosti je krása!

A to platí i o designu! Moderní nábytek jsou čisté linie, neutrální paleta barev a žádné výrazné či geometrické tvary. Mnozí z vás teď možná začnou přemýšlet, jestli to není trochu nuda, ale vůbec ne! Ba naopak. Moderní styl patří naopak mezi velmi oblíbený.  Nábytek, doplňky i dekorace v tomto stylu seženete snad v každém designovém e-shopu či obchodě. Nabídka je opravdu velkolepá, a proto si hravě a snadno zařídíte celý interiér v jenom krásném čistém uceleném stylu.

Moderní styl nábytku není jen o studených odstínech!

Jednoduchost a čisté linie neznamenají chlad! Jestliže máte rádi domov v teplých odstínech, pak si ho tak prostě zařiďte! Vy se tam musíte cítit dobře a my vám můžeme dát jen pár tipů, které vám usnadní hledání. Úplně nejhlavnější myšlenkou moderního stylu je, aby to bylo prostě jednoduché! Není to o tom, že bude vaše místnost o čtyřech holých stěnách a čtyřmi židli kolem jídelního stolu. Je to o minimalismu – stylu pro váš domov i život!

Krásné a praktické!

Ano, spoustu designových kousků je sice krásných, ale naprosto nepraktických. Máme krásně zařízený obývací pokoj, ale luxusní sedačka, kterou nám sice může každý závidět, není tak zdaleka pohodlná, abychom z ní vydrželi sledovat jeden celý film.  Když vejdete do kuchyně, uděláte několik designových fotek, ale vaříte skoro na jídelním stole, protože prostorově to nebylo navrženo zrovna pro účel kuchyně jako takové. Takže například kuchyně, která je navržena v moderním stylu, by měla mít dostatek plochy pro vaření a všechno by mělo být snadno přístupné. Sami víte, že když máte vše při ruce, vaří se hned lépe!

Nechte dýchat vaše stěny!

A bude se lépe dýchat i vám. Bílé zdi projasní váš interiér, působí čistě a nebudou se vám tlouci s jakýmkoli nábytkem. Zase však nejsme u čtyř holých stěn. Poličku na stěnu, na které máte vystavené fotky vašich nejbližších, nebo dekoraci, kterou jste dostali jako dárek z lásky. Myslete vždy jen na to, aby toho nebylo příliš moc a mělo to tzv. jednoduchý design. Na poličce budou lépe vypadat dvě elegantní vázy stejného dekoru, než několik figurek odlišných stylů. Mějte na paměti, že doplněk nebo dekorace má mimo jiné vyzdvihnout i samotnou krásu nábytku, na který ji položíte. Rozhodně to není o tom, že starou ošoupanou komodu zahltíte doplňky, abyste schovali její nedostatky. A navíc to oceníte i při úklidu. Hned se vám bude lépe stírat prach!

Nenápadné závěsy na vaše okna!

Vyhněte se jakýmkoli prvkům zakrývajícím přirozené světlo. Jedním takovým prvkem jsou například těžké závěsy, které jednak naruší přirozené linie a pokud je tkanina příliš těžká nebo má obzvlášť tmavý odstín, změní se i samotná rovnováha světla vaší místnosti. Pro moderní čistý a estetický dojem celé místnosti, volte jemné tkaniny světlých až průhledných barev, které ochrání vaše soukromí a nechají proniknout krásné přirozené světlo do vašeho interiéru.

Dánský design – jedinečný styl a kvalita

14.4.2011 Pojem dánský design (Danish Design), který vznikl v polovině 20. století, se skrývá propojení funkcionalismu a designu. [Celý článek...]

Otočné stolky - elegance a praktičnost v jednom

13.1.2012

Konferenční stolek je nepostradatelnou součástí každého obývacího pokoje. Mezi klasickými konferenčními stolky svým image vyčnívají stolky otočné. Nejsou tu jen pro potěšení našeho zraku. Otočné stolky navíc rozšíří Váš úložný prostor a překvapí Vaše známé neustálou změnou tvaru.

[Celý článek...]

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma