(6 produktů)

Vintage nábytek

(Vybráno 6 produktů)
Zavřít
 • barva

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • cena
  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • materiál

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • značka

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • akční slevy
Třídit podle:

Vintage je kvalita!

Oblíbený Vintage styl, který s námi jde krok za krokem již od 40. let. Mění se s dobou, nebo zůstává stále stejným? Pokud chcete vaší kamarádce udělat radost a koupit jí nový kousek nábytku či bytový doplněk do jejího Vintage pokojíčku, čím jí opravdu potěšíte a nezpůsobíte tzv. faux pas? Pojďme si to v několika bodech trochu upřesnit.

Starožitné nebo Vintage?

Říká se, že co je starší než 100 let, můžeme považovat za starožitné.  No, a pokud je to mladší než 100 let, pak už mluvíme o Vintage. Tento styl, který vznikal v období 40. až 80. let., je stále populární, a naleznete ho v nejedné kavárně, baru i restauraci.  Jako každý jiný styl, tak i styl Vintage  jde s námi napříč novými trendy, kterým se musí tak trochu přizpůsobovat. Pamatujte však na to, že pokud je styl, který by si měl co nejvíce zachovat onen „starý“ oděv, pak je to právě Vintage!

Vintage není Retro!

A Retro není Vintage. Proč to pořád spojujeme dohromady? Protože jsou oba styly z dávných dob? Pojďme si v tom udělat trošku jasno. Ano, u obou stylů se vrátíme zpět do minulosti, ale v tomto případě je Retro nostalgií a Vintage kvalitou. Proč? Nábytek a dekorace ve stylu Vintage totiž stále zrají a získávají tak na své hodnotě. Proto Vintage můžeme nazvat i dobré letité víno. Je to zkrátka něco, co obstálo ve zkoušce času. Naproti tomu Retro nám vnese do našeho domova vzpomínky, které jsou však převlečené v novém kabátu. Vzpomeňte si třeba na takový retro týden v Lidlu. Ani zdaleka nemůžeme říci, že mají takové Retro piškoty stejné složení. Jde pouze o nostalgický obal.

Proč je Vintage tak populární?

Protože můžete tvořit i vy sami. Stará komoda že je OUT? Ba naopak! Ve stylu Vintage je a stále bude IN. Nezapomeňte, že každý Vintage kousek bude jedním z nejkvalitnějších kousků, které doma máte. Základem stejný, trošku upravený a doslova nesmrtelný!

Nábytek snadný pro údržbu!

Jeho tzv. starý vzhled udává trend tomuto stylu, proto ho o něj nechceme připravit. Nemusíte tak věčně leštit skleněný konferenční stolek, či každou lesklou dekoraci na něm. Můžete se pohodlně usadit na vaši pohovku a kochat se novým designem vašeho obývacího pokoje.

Je lehké vyměnit staré věci za nové. Často to ale učiníme v domnění, že nové znamená lepší. Je to ale opravdu tak? Vintage styl má v tomhle svojí pravdu a mnozí z vás budou možná souhlasit. Tak co uděláme s tou letitou pohovkou?  

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma