(20 produktů)

Skandinávský designový nábytek

(Vybráno 20 produktů)
Zavřít
 • barva

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • cena
  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • materiál

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • značka

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • akční slevy
Třídit podle:
1

Skandinávský nábytek pro váš domov

Lehké dřevo, bílé, šedé, pastelové odstíny a černobílé geometrické tvary – to jsou ingredience pro váš domov ve skandinávském stylu! Jemné odstíny nábytku projasní místnost a nohy a rukojeti z masivního dubového dřeva naopak dodají svou nadčasovou linii. Skandinávský nábytek je sice styl z chladného severu, ale do vašeho domova přinese teplo příjemnou domácí atmosféru. 

Drsné podmínky přináší ovoce!

Skandinávský design zkrátka kombinuje krásu, jednoduchost a funkčnost, kterou si žádá drsné podnebí severní Evropy. Zejména v zimním období, které je pro Skandinávce dlouhé a ponuré. Přesně tam, kde by jiní byli nešťastní ze sychravého počasí, někteří tvořili. Chtěli si to doma udělat co nejvíce teplé a krásné. Nešlo jim však o bytové doplňky a dekorace jako takové.  Šlo jim především o funkčnost, kterou mají spolu s nábytkem plnit. 

Relaxační křeslo se stojací lampou, propouštějící příjemné teplé světlo, naleznete v obýváku snad každého Skandinávce. Pohodlnou pohovku a designový konferenční stolek, kam si odloží svůj oblíbený horký nápoj a rozečtený magazín. V oknech zapálené svíčky a aromalampy, které vnesou vůni do celého domova. Koberce a plédy s geometrickými tvary, které prostě dobře vypadají a v časté kombinaci bílé a černé barvy se skvěle hodí k jemným pastelovým barvám čalouněného i dřevěného nábytku, kterému dodají tu správnou skandinávskou třešničku na dortu.

Nebojte se kombinovat!

Vejdeme-li do kuchyně, možná se pozastavíme nad tím, jestli měli doprodej židlí a proto u dřevěného stolu není šest stejných, ale mix tří barev i materiálů. Vůbec ne. Skandinávci umí kombinovat a vůbec nejsou toho názoru, že u dřevěného stolu musí být dřevěné židle stejného odstínu. Že u šedé pohovky snad musí být křeslo i podnožka přesně takového šedého odstínu. Ba naopak. Skandinávský styl je o jednoduchosti a to je právě ono. Než se stresovat, že mají židle, které se nám líbí v posledním setu. Vyberte si ty druhé, které se vám líbí, a kombinujte.  Pokud budete vybírat z jednoho stylu, nemusíte se bát, že to tzv. přepálíte. Ještě se naopak budete divit, až navštívíte vaše přátele o týden později a usednete ke společné večeři. Že sedíte každý na jiné židli?

Tak co myslíte? Našli jste se právě v tomto stylu?

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma