Vyzdobte si profesionálně kancelář

07. Června 2016 Kategorie:

Kancelář je místem, kde je žádaný její vzhled plný pozitivního myšlení, aby vás naladil na příjemnou práci a lepší výkon. Kancelář ale není obývací pokoj, kde můžete mít všechny dekorace. Co se do kanceláře opravdu hodí?

Osvětlení

 Správné pracovní místo by mělo mít dostatek denního světla. Monitor počítače a s ním i pracovní stůl by měl být umístěný kolmo k oknu tak, aby na vás nesvítilo. Pokud vaše kancelář nemá dostatek denního světla, můžete si pomoci s tím umělým. Vyberte si tedy dostatečně velký lustr nebo si jich vyberte více. Poté je můžete doplnit stolními lampami, které vám vytvoří příjemnější světlo, ale také vám mohou pěkně odekorovat pracovní místo a vytvořit vám tak příjemnější i prostředí.

Čas, který se vleče

 Kde jinde než v práci nám čas buďto rychle utíká nebo naopak se strašně táhne! Vyberte si do své kanceláře nebo home-office nástěnné hodiny, které padnou na prázdnou zeď a ještě splní praktickou funkci.  Velmi významně se totiž podílejí na dekorování celého interiéru a místnosti. Proto při jejich výběru dbejte na celkový design, ale i na okolní nábytek v daném interiéru, aby vám vše ladilo dohromady.

Drobnosti na stůl

V kanceláři je vhodné mít vše po ruce. Pracovní stůl by měl být uklizený, přehledný a doplňky na něm by měly být praktické. Co tedy k práci potřebujete? Uprostřed stolu by měl být umístěný počítač nebo notebook. V případě notebooku je vhodný mít pod nějak nějaký podstavec, který vám ho zvýší do úrovně očí. Pokud si chcete pracovní stůl rozveselit, vyberte si designovou podložku pod myš, která bude hýřit barvami. Poté můžete využít výhody různých pořadačů a stojanů na tužky apod.

Čemu dáváte přednost v kanceláři vy? Potrpíte si na klasický design nebo máte raději barevné kanceláře, které jsou plné nápadů? Ať tak či onak, vhod vám přijdou v každém případě naše kancelářské doplňky, které se hodí kamkoli.

Štítky: Bytové dekorace, Bytové doplňky a dekorace, Interiérové dekorace, Kancelář, Kancelářské doplňky, Moderní bytové doplňky

Mohlo by vás zajímat

Stojan na šperky jako součást dekorace

14. Ledna 2013

Dekorace, která nezestárne

21. Června 2013

Bezpečnost především

20. Října 2014

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma