Filtrační konvice – design, který vám ušetří peníze

15. Září 2016 Kategorie:

Obzvlášť v teplých dnech se vyplácí pravidelně doplňovat pitný režim. Nejlepším řešením je konvice plná vychlazeného pití. Na dnešním trhu ale existuje mnoho typů konvic, které si můžete pořídit. My vám dnes představíme filtrační konvice od značky Stelton.

Patříte také mezi ty, kteří si raději dají čerstvou vodu z kohoutku. Je pravda, že voda z kohoutku je mnohem pohodlnější než vláčení balíku vod ze supermarketu. Jednoduše si natočíte vodu do sklenky a je to. Jediným problémem je, že v každé domácnosti je jiná voda – tudíž jsou různé tvrdosti atd. Využijte výhod filtrační konvice.

Jak fungují

Filtrační konvice je na první pohled skoro stejná jako normální klasické konvice na vodu. Její tajemství se ukrývá uvnitř ve speciálním víku. Víko má v sobě speciální filtr BRITA, který je zárukou té nevětší kvality. Postará se totiž o odloučení všech nežádoucích příměsí, které kazí chuť kohoutkové vody. Nemusíte se bát, že jde o zdlouhavý proces. Jednoduše do konvice vodu natočíte a čekáte, než se voda sama přefiltruje. Průtok je plynulý a rychlý, proto celý proces trvá opravdu jen chviličku.

Šetření úspor – dokonce všech

Nejdříve ty peněžní. Filtrační konvice mají tu výhodu, že do nich dokupujete pouze filtr, který se časem opotřebuje. Jinak se jedná jen o počáteční „vklad“. Když si tedy spočítáte balení vod, které vám většinou nestačí ani týden, je to jednoznačné.

Co je ale ještě lepší, je šetření všech ostatních spotřebičů. Pokud si totiž vodu přefiltrujete a následně ji vložíte do rychlovarné konvice či žehličky, nezatěžujete elektrické součástky, na kterých se často usazuje vodní kámen. A to se už vyplatí.

V neposlední řadě nemůžeme zapomenout na skvělý design. Dánská značka Stelton vyrábí už několik let praktické doplňky pro váš jídelní stůl. Filtrační konvice mají navíc pěknou barvu, díky které bude voda vypadat ještě více svěží.

Inspirujte se našimi konvicemi na vodu a vyberte si přesně tu, kterou potřebujete. V nabídce jsou i jiné typy, které vás určitě zaujmou.

Štítky: Bytové doplňky, Design, Designové doplňky, Doplňky pro stolování, Konvice, Kuchyňské doplňky, Stelton, Stolní předměty, Stolování

Mohlo by vás zajímat

Stojan na šperky jako součást dekorace

14. Ledna 2013

Bezpečnost především

20. Října 2014

Dekorace, která nezestárne

21. Června 2013

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma