Nebaví vás vaření? Zpříjemněte si ho.

03. Listopadu 2015 Kategorie: Kuchyňské pomůcky

Někdy jsou zkrátka dny, kdy se nikomu nechce stát u plotny celé dopoledne a připravovat dlouhé hodiny jídlo. Jak si takovou práci zpříjemnit?

Každému pomáhá něco jiného. Na někoho platí nové a chutné recepty, díky kterým do vaření najdou novou chuť. Jiní potřebují něco EXTRA. Pro ty, kteří patří do skupiny lidí, kteří mají rádi něco extra, tak ti jsou tu správně. Je to totiž jako s oblečením. Každý kdo si koupí nějaký nový krásný kousek, tak se v něm taky rád ukáže. Takže co si třeba koupit nějaké nové speciální kuchyňské pomůcky, které budete chtít odzkoušet?

Servírovací lžíce na chutné saláty

Ta má hned několik výhod. Donutí vás připravit chutný salát (ať už je z čersvého ovoce, zeleniny či z těstovin) a navíc krásně připravit jídlo na stůl (k tomu si můžete pomoct i připravením prostíráním na jídelním stole). Servírovací lžíce mají za úkol výsledné jídlo krásně podtrhnout a reprezentovat. V neposlední řadě mají asi nějvětší výhodu, a to takovou, že se díky ní saláty jednoduše nabírají a ovoce a zelenina se zbytečně neumačká na dno mísy.

Sýrové pochoutky na večer

Jestliže jste romantickými typy, kteří rádi vymýšlí překvapení na večer pro svůj protějšek nebo jste milovníky sýrů, pak zpozorněte. Kupte si sýry jaké máte rádi. Jak je správně naservírovat? Nejdříve to bude chtít prkénko a poté speciální odřezávač sýra. Ten vám odřeže správně tlusté plátky, které později budete servírovat na talíř či mísu. Pokud budete chtít maličko vyladit výsledný dojem, pak k talíři sýrů můžete přidat i speciální servírovací sadu pro podávání pochoutek.

Správný nůž

Ano, základem v kuchyni je vždycky správně naostřený nůž. Když si člověk zařizuje byt, dům a v něm kuchyň tak začíná asi od nejzákladnějších nožů. Později určitě poznáváte, že je správné mít více druhů nožů. Tedy na každý kousek jídla nějaký speciální typ. Mezi základní speciální typy asi patří vroubkovaný nůž na chléb, speciální nůž pro úpravu ryb a poté už jen několik velikostí pro připravování jídel. Chcete někomu udělat radost dárkem? Pak můžete zkusit koupit magnetický držák na nože, který se lehce připevní do kuchyňského kouta. Věřte, že nože je lepší mít vždy po ruce při vaření a držák vám to určitě zajistí.

 Tak co, máte už lepší chuť do vaření? Mrkněte do naší nabídky Kuchyňských pomůcek a vyberte si ten správný kousek (klidně i designový), který vám vrátí chuť do vaření a zazáříte s ním.

Štítky: Dárkové předměty, Designové doplňky, Doplňky pro stolování, Jídelní stoly, Kuchyňské doplňky, Prostírání na stůl

Mohlo by vás zajímat

Stojan na šperky jako součást dekorace

14. Ledna 2013

Dekorace, která nezestárne

21. Června 2013

Bezpečnost především

20. Října 2014

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma