Jak zařídit pracovnu?

06. Března 2014 Kategorie: Vybíráme z blogu

V dnešní době řada lidí pracuje z pohodlí svého domova. Žádné hektické vstávání, skluz apod. Jednoduše vstanete a můžete se s radostí pustit do práce. I my víme, že práce z domova má svá úskalí. Jednou z nich je prostor, kde budete práci vykonávat? Určitě neni vhodné pracovat od jídelního stolu nebo snad i z postele. Vše by mělo mít své místo a tak je dobré zařídit si místnost speciálně určenou právě pro výkon práce, tedy pracovnu. Právě teď můžeme řešit otázku jak ji vhodně vybavit, aby vás nic nerozptylovalo? Poradíme vám.

Krok za krokem

Začneme od začátku, tedy vhodným výběrem barevného ladění stěn. Jaké barvy jsou vhodné do pracovny? My volíme tlumenější světlé odstíny, která vás nebudou rozptylovat a umožní vám se plně soustředit na pracovní povinnosti. Výrazné barvy by vás mohli značne rozptylovat a odvádět vás od těch správných myšlenek. To však neznamená, že
pracovna musí být nudně strohá, chladná a nebarevná místnost. Kreativitu a nápaditost můžete využít při výběru nábytku nebo doplňků, které mohou klidně hýřit barvami. Je jasné, že se musíte v pracovně cítit příjemně, proto můžete vybírat designové kousky, které vám vytvoří příjemnou energii a nápaditou atmosféru.

Jaký nábytek?

Pojďme se tedy podívat na samotný nábytek. Na co je nutné při výběru nábytku myslet? Jsou to tři základní věci. Kancelářský stůl, pohodlná židle a samozřejmě také spousta úložného prostoru. Výběr každé z těchto tří položek není radno podceňovat. Stůl by měl být samozřejmě prostorný, jen tak budete mít ihned po ruce vše potřebné. Odborníci radí umístit stůl co nejblíže k oknu, můžete tak maximálně využít denního světla.  Dalším nutným komponentem je kancelářská židle, ta musí být především pohodlná, jinak u práce příliš dlouho nevydržíte. A konečně úložný prosto, nechcete-li být zavaleni papíry, výkazy a šanony, určitě popřemýšlejte přinejmenším o úložných boxech. Ty mohou zároveň plnit funkci designové dekorace.

Relax je důležitý!

Máte u vás doma dostatek prostoru? Pak neváhejte a pořiďte si komfortní pohovku. Každý si přece potřebuje odpočinout, proč ne právě v leže? Jen si vzpomeňte na hodiny fyziky, neobjevil náhodou Isaac Newton gravitaci, když odpočíval pod stromem? Zajisté oceníte v pracovně i knihovnu kam můžete odložit odbornou literaturu nebo potřebné tištěné materiály. Urtitě se nebojte využít síly doplňků a dekorací. Na stůl se perfektně hodí rámečky na fotky, díky kterým můžete během dne odplout za vzpomínkami. Po takové příjemné relaxaci vám práce půjde jistě od ruky.

Ať už pracujete jakkoliv a kdekoliv, určitě se podívejte na naší akční nabídku plnou nábytku a doplňků do pracovny, která platí do 12. března 2014. Doufáme, že jste nabyli inspirace pro lepší pracovní dny.

Štítky: Bytové doplňky, Bytové doplňky a dekorace, Designové doplňky, Designový nábytek do pracovny, Kancelářské doplňky, Kancelářske stoly, Kancelářské židle, Rámečky na fotky, Regály a police

Mohlo by vás zajímat

Bezpečnost především

20. Října 2014

Dekorace, která nezestárne

21. Června 2013

Stojan na šperky jako součást dekorace

14. Ledna 2013

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma