5 výhod sedacích vaků oproti běžnému sedacímu nábytku

02. Ledna 2016 Kategorie:

Zařizujete právě svůj interiér? Hledáte zajímavý kousek, který vám vylepší bydlení? Sedací pytle vám se vším pomůžou. Nabízí plnohodnotnou alternativu sedacího nábytku. Podívejte se na jejich přednosti.

1. Zdravé pohodlné sezení

Sedací vaky byly poprvé na trh uvedeny už v roce 1968. Zanedlouho poté byly objeveny výhody jako terapeutická pomůcka pro kojící ženy a osoby po operaci zad. Vaky totiž přizpůsobí lehce svůj tvar anatomickým tvarům vaší postavy i pozici v jaké sedíte. Díky tomu vám sedací pytle dodají pohodlí a úlevu ztuhlým svalům, které můžete zcela uvolnit. Jednotlivé kuličky, kterými jsou pytle vyplněny, jsou navíc měkké a pružné.

2. Využití? Kamkoli a jakkoli!

Sedací pytle mají jako jedni z mála opravdu všestranné použití. Nejvíce však záleží na vás, jak takové pytle využijete a jaké výhody najdete. Využít můžete třeba jejich snadnou manipulaci – lehce si pytel přenesete z jednoho pokoje do druhého a můžete se tak v klidu dívat na televizi. Sedací pytel vám totiž dodá stejné pohodlí jako třeba křeslo, lehátko či lenoška.

3. Údržba a praktičnost

Největší výhodou je bezesporu kombinace snadného přemisťování, uskladňování a nenáročné údržby. Sedací pytle mají většinou takové materiály, že si stačí vzít navlhčený hadřík a setřít prach či jiné nečistoty. Další výhodou je jejich široké uplatnění v interiéru - můžete je dát jednoduše ke stěně, vedle konferenčního stolku či je dát jednoduše do jiného pokoje a přenášet je, jak se vám zachce.

4. Jedinečný design

I po designové stránce vám nabídnou více než běžný sedací nábytek. Mají totiž mnoho různých textur a barev, které se neokoukají. Naopak vám dokáží z běžného interiéru udělat zajímavý pokoj s dominantním prvkem.

5. Různá cenová dostupnost

Asi každého zajímá cenová dostupnost. Je pravda, že se dají sehnat jedinečné kousky za opravdu málo, ale taky se najdou skvělé designové kousky, které mají i výjimečný materiál a stojí trochu více. tak jako tak, je to pro vás skvělá investice, protože se jedná o opravdu jedinečný kus nábytku.

Jaký je váš názor na sedací vaky? Pořídili byste si je do svého interiéru? Mrkněte do naší nabídky sedacích vaků a vyberte si ten, který váš interiér rozzáří či jen doplní.

Štítky: Designový nábytek, Moderní nábytek, Sedací nábytek, Sedací vaky

Mohlo by vás zajímat

Stojan na šperky jako součást dekorace

14. Ledna 2013

Dekorace, která nezestárne

21. Června 2013

Bezpečnost především

20. Října 2014

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma