Interiér na vás mnohé prozradí, nevěříte?

23. Května 2014 Kategorie: Vybíráme z blogu

Věděli jste, že i vaše pohovka řekne ostatním, jací ste? My to víme! Veškerý nábytek, doplňky a dekorace, které váš interiér plní a zdobí nevypovídá jenom o vašem vkusu. Mnohé bude mluvit za vás, jací ste. Jaká je vaše osobnost. Pojďme se tedy podívat na to, co o vás řekne váš interiér.

Skandinávský styl

Řekněte, líbí se vám sakndinávský styl? Tak jste pravděpodobně člověk, který je společenský, přátelský a také velmi kulturní. Některé prvky skandinávského stylu sází na minimalismus anebo alespoň na některé jeho prvky. Můžeme říct, že vám jde primárně o vyniknutí vlastní individuality, prezentování vaší osobnosti, nokoliv v tomto případě o efektivní využití prostoru. Dostatek prostoru totiž můžete dát vyniknout několika výrazným interiérovým dekoracím. Například soškám, které mají ostatním ukázat to, že majitel je pravděpodobně srandista anebo má kladný vztah ke zvířatům. Pokud právě vy máte zařízený byt ve skandinávksém stylu je pro vás určitě nejdůležitějsí klid a pohodlí. Máte doma útulný a hřejivý domov. Také je pro vás zásadní společenský život a podle toho se snažíze zařizovat váš interiér. vyžadujete dostatek místa a prostotu pro vás, přátele, pro rodinu na vaše společně prožité okamžiky.

Jste minimalista?

Teď se podíváme trochu jiným směrem. Podíváme se za minimalistou. Za člověkem vyznávající minimalistický styl. Jsou to především introvertní povahy. Právě proto si vystačí s minimem nábytku. Jejich životnímu stylu bohatě postačí jedna pohovka, vždyť si vystačí sami. Ten nejdůležitější faktor při výběru nábytku je jeho funkčnost nebo chcete - li praktická stránka věci. Říká se, že lidé, kteří dávají přednost minimalistickému stylu a bydlí v interiérech, které jsou laděni do minimalistického stylu, jsou převážne perfekcionalisté. Vše mají vždy dopředu a v čas naplánované a promyšlené do sebemenších detailů. Velice rádi si vše jasně a řádně organizují, aby měli o všem dokonalý přehled. Nesmíme však opomenout jejich smysl pro detail. Dokážou perfektně sladit barvy, materiál, doplňky, nábytek a dekorace v inteiéru tak, aby vše bylo prostě dokonalé.

Shabby chic

V češtině si tento styl můžeme přeložit jako styl ošuntělé elegance. Jelikož v tomto stylu jde především o eleganci, musí tak všechno vypadat upraveně a nazdobeně. Všem jde přeci o takový nábytek, který má už něco za sebou. Takový, který si pamatuje životy svých předešlých majitelů. Někdy se o něm říká, že sdílí kolektivní paměť. A jací, že jsou lidé, kteří mají rádi přítomnost shabby chic stylu? Jsou to především šťastní a pozitivně smýšlející lidé. Lidé, kteří jsou velice společensští a přátelští. Jsou to rození optimisti a velmi rádi tento svůj životní postoje šíří mezi ostatní. Mají rovněž umělecké cítění a jsou rádi v blízkém spojení s přírodou.

Štítky: Bytové dekorace, Bytové doplňky, Nábytek do obývacího pokoje, Severský design

Mohlo by vás zajímat

Bezpečnost především

20. Října 2014

Stojan na šperky jako součást dekorace

14. Ledna 2013

Dekorace, která nezestárne

21. Června 2013

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma