Dovolená tak trochu jinak!

26. Srpna 2014 Kategorie: Vybíráme z blogu

Když si představíme význam slova dovolaná, většinou se každému vybaví slunce, pláž, nějaký letní míchaný drink a pohoda. Ale co dělají tací, kteří takovou dovolenou nemají v oblibě?

Velký pacifický odpadkový pás

Zní to divně, že? Ve skutečnosti se opravdu jedná o oblast v Tichém oceánu, která je přeplněna odpadky jako jsou různé plasty a kaly z chemikálií. Najdou se i tací nadšenci, kteří sem opravdu vyrazí trávit svůj volný čas. Nejedná se o rekreaci, ale o pomoc! Na lodích proplouvají mezi odpadky a pomocí sítí se jich snaží vylovit co nejvíce. Kolik si myslíte, že byste zaplatili za takovou dovolenou? Je to až 10 tisíc dolarů za osobu!

Za radiací

Dovolená se směrem do Černobylu. Tato oblast zažila v 80. letech minulého století silnou katastrofu. V dnešní době se však jedná o místo, které patří oblíbené z řad turistů. Na takovém místě si můžete prohlédnout třeba zabetonovanou část elektrárny, staré a zrezivělé potrubí, vysklená okna, zničený a rozházený nábytek. Máte - li v oblibě sci-fi a katastrofické filmy nebo snad se najdete ve víru počítačových het, vyjeďte! Nemusíte mít strach, radiace vám dnes už neublíží.

Dobrovolně za mříže!

Potřebujete změnu? Už máte dost prostorných hotelových pokojů s prostornou koupelnou a výhledem na moře či do rozkvetlého parku? Zajeďte si do německého hotelu Alcatraz! Hotel vznikl po rekonstrukci staré věznice, hostům nabízí výhled skrz zamřížovaná okna a toaletu v rohu místnosti. Pro nadšence je zde i hotelový servis - donáška snídaně až k vám na celu. Snídani vám podají skrze okýnka ve dveřích. Co myslíte? Co byste dostali k snídani?

Za žirafama!

A teď se podíváme na trochu veselejší dovolenou. Zaleťte si do Keňi! Na předměstí tohoto města se nachází stanice, která se stará o ohrožené žirafy Rotschildové. Centrum péče o žirafy vzniklo už v roce 1974. Hlavní filozofií této stanice je to, že chtějí tento vzácný druh žirafy vrátit zpět do volné přírody. V tomto komplexu je i malý hotýlek, kde se můžete ubytovat. Společnost vám právě budou dělat samotné žirafy. Můžete si je hladit o okna své ložnice nebo je i krmit od stolu. Výdělek hotelu putuje samozřejmě na péči o zvířata.

Po krátké informativní návštěvě 4 míst na světe, se můžete rohodnout, zda zůstanete u pohodlného slunění na pláži anebo vyzkoušíte snad nějaký akčnější a trošku děsivnější návrh? Ať se rozhodnete tak či onak, zůstanou vám nezapomenutelné vzpomínky. Díky vynálezu fotografie si vaše vzpomínky nemusíte vybavovat pouze ve vaši mysli. Můžete je zachytit díky novějším a novějším technikám focení. Tak si je rovnou vystavte do rámečků na fotky a mějte je na očích každý den!

Štítky: Bytové doplňky a dekorace, Rámečky na fotky

Mohlo by vás zajímat

Dekorace, která nezestárne

21. Června 2013

Stojan na šperky jako součást dekorace

14. Ledna 2013

Bezpečnost především

20. Října 2014

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma