Dekorace na Velikonoce

19. Března 2013 Kategorie: Vybíráme z blogu

Počasí venku vůbec nenasvědčuje tomu, že přichází jaro. To kalendářní přijde už za dva dny a jen pár dní nás dělí od velikonočních svátků. Na chvíli nastane pohoda a kuchyní se ponese vůně koláčů. Jak si zpříjemnit tyto sváteční chvíle a připravit se na příchod jara? Dekorujte váš domov ve velikonočním duchu! Více prozrazujeme v článku.

Květy mají zelenou

S květinami to nemůžete přehnat nikdy - ať už je někomu darujete nebo jimi ozdobíte svůj domov. Jsou vhodné nejen jako dekorace prostřeného stolu, ale díky nim ožije i každý konferenční stolek. Nebojte se je položit všude tam, kde se naskýtá volné místo. Udělejte z nich solitérní kousek a umístěte je do obzvlášť velké vázy. Pokud chcete zajít dál, zapojte fantazii a použijte kreativitu. Malé kvítky skvěle vyniknou v kalíšku na vajíčka. Chce to trochu šikovnosti a můžete si z proutěného košíku vyrobit vázu například na tulipány a oživit tak sváteční stůl. Vytvořte si květináč, ve kterém zkombinujete pestré hyacinty a narcisy. Můžete si tak dopřát zahrádku i uprostřed paneláku.

Ach ty vajíčka

Když se řekne Velikonoce, každý si před očima hned vybaví kraslice a pomlázky se stužkami. A právě vajíčko jako symbol zrození je neodmyslitelně spjato s tímto svátkem. Kraslice a malovaná vajíčka by tedy neměly chybět na žádném stole. Samozřejmě ani zde se kreativitě meze nekladou. Můžete vsadit na kombinaci s kočičkami nebo větvičkami jiných stromků. Na ty pak pověste vajíčka a různé ozdoby. Pokud chcete dekorovat ve velkém, můžete vytvořit "veľkonoční strom". Na to budete potřebovat rozvětvené větvičky a velikonoční ozdoby. Nechcete až příliš experimentovat? Oživte stůl ptačím hnízdem s vajíčky. Za pomoci modelářského drátu a suché dekorační trávy zformujte hnízdo a vymalujte do něj vajíčka.

Kreativitě se meze nekladou

Obyčejným nudným bílým voskovým svíčkám dodáte jarní nádech, když je oblepíte trávou. Nemusí to být skutečná, dobře poslouží i pásky z barevného papíru. Vchodové dveře rozzařte věncem s velikonočními vajíčky. Záleží jen a jen na vás, čím vším si ho ozdobíte. Pokud hledáte nějaké tipy, inspirujte se u Marthy Stewartové zde a zde. Při stolování venku při ochraně před větrem a zvedajícími se rohy ubrusu oceníte těžítko. Na Velkou noc se hodí vajíčko. Naplňte plastové vajíčko něčím těžkým a pomocí stužky ho přetáhněte přes malé dírky na konci ubrusu a je po problému!

Štítky: Bytové dekorace, Bytové doplňky a dekorace, Designové doplňky, Velikonoce

Mohlo by vás zajímat

Dekorace, která nezestárne

21. Června 2013

Stojan na šperky jako součást dekorace

14. Ledna 2013

Bezpečnost především

20. Října 2014

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma