Odběr novinek

Buďte první, kdo ví o našich
slevách a novinkách!

Přihlašte se k odběru novinek
a získejte Slevu 125 Kč

Odesláním souhlasíte se zasíláním Akčních nabídek, Novinek a Speciálních slev. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více zde

Podložky pod myš

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Podložku pod myš k počítači si s živou myší nespletete, ale přece jen, kdo u vás dává dobrou noc lišky, nebo myšky? V rodinném domě možná lišky, v paneláku třeba myšky. I když pravdou je, že myš se nejspíš nachází v každém domě, nikoliv však myš živá, ale počítačová. Ke každé počítačové myši patří také podložka pod myš. Tak proč si práci na počítači nezpestřit designovou podložkou s barevnými motivy? Říká se, že příklady táhnou, tak proč by u podložek pod myš, nemohly táhnout barvy? Vybírat můžete z mnoha geometrických, kubistických, či jiných zajímavých tvarů, mezi nimiž si svou podložku jistě najde každý. Vybírat můžete dle vybavení, nebo kancelářských doplňků, které už v pracovně, nebo doma u počítače máte.

Oživte si pracovní prostor podložkou pod myš!

24.2.2015

Zajímá vás vzhled vaší pracovní plochy? Naše podložky pod myš vynikají originálním designem, a navíc vůbec nezatíží vaší peněženku. Všichni vám určitě budou závidět stylový doplněk pracovního stolu – zkuste třeba fotografii roztomilého zvířátka, přírodní vzory nebo veselé kreslené obrazce. Je známá věc, že právě originální detaily vytvářejí působivost celku, proto vybírejte z naší nabídky!

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 17:56 - 29.500