Odběr novinek

Buďte první, kdo ví o našich
slevách a novinkách!

Přihlašte se k odběru novinek
a získejte Slevu 125 Kč

Odesláním souhlasíte se zasíláním Akčních nabídek, Novinek a Speciálních slev. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více zde

Retro design

Celkem produktů v kategorii: 423
ZOBRAZIT DALŠÍ

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Energický a hravý styl. I takto můžeme označit nábytek a doplňky ve známém "retro stylu". Vraťte se v čase do období pestrých barev a vzorů, oblých hran či odvážných textur. Nechte minulost vstoupit do interiéru pomocí křesel, skříněk, hodin, lamp či židlí. Vyberte si nábytek, který najdete v ucelených řadách a tak nebude žádný problém vybrat konferenční stolek a k tomu komodu ve stejném či obdobném provedení. Připomeňte si minulost nastěhováním retro stylu do vašeho domu.

Retro nábytek: Nebojte se ho, je in!

18.4.2011

I přesto, že je retro designový nábytek inspirován designem padesátých až sedmdesátých let, i dnes si nachází své fanoušky napříč všemi generacemi. Mladší generace považuje retro nábytek za velmi moderní prvek interiéru, starší generaci může zase připomínat něco z jejich mládí.

[Celý článek...]

Retro vs. starožitnosti, co je co?

13.1.2014

Rádi byste se vyznali ve všech těch retro a vintage stylech, uměli rozlišit co je co, jenže se vám to prostě plete a nevíte co si pod danými termíny představit? Nebojte, rádi vám to vysvětlíme a pak už to budete umět používat, jako když bičem mrská.

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 08:43 - 29.500