Retro design

Celkem produktů v kategorii: 398
ZOBRAZIT DALŠÍ

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Energický a hravý styl. I takto můžeme označit nábytek a doplňky ve známém "retro stylu". Vraťte se v čase do období pestrých barev a vzorů, oblých hran či odvážných textur. Nechte minulost vstoupit do interiéru pomocí křesel, skříněk, hodin, lamp či židlí. Vyberte si nábytek, který najdete v ucelených řadách a tak nebude žádný problém vybrat konferenční stolek a k tomu komodu ve stejném či obdobném provedení. Připomeňte si minulost nastěhováním retro stylu do vašeho domu.

Retro vs. starožitnosti, co je co?

13.1.2014

Rádi byste se vyznali ve všech těch retro a vintage stylech, uměli rozlišit co je co, jenže se vám to prostě plete a nevíte co si pod danými termíny představit? Nebojte, rádi vám to vysvětlíme a pak už to budete umět používat, jako když bičem mrská.

[Celý článek...]

Retro nábytek: Nebojte se ho, je in!

18.4.2011

I přesto, že je retro designový nábytek inspirován designem padesátých až sedmdesátých let, i dnes si nachází své fanoušky napříč všemi generacemi. Mladší generace považuje retro nábytek za velmi moderní prvek interiéru, starší generaci může zase připomínat něco z jejich mládí.

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 08:40 - 29.500