Dekorační svíčky

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Svíčka už dávno není jen zdroj světla. Dělá nám společnost již přes 3000 let a stále je žádaná. Pokud vás už nudí klasické tvary a barvy svíček, z naší nabídky si jistě vyberete. Dekorační svíčky ve tvaru jablka budou pěknou dekorací jídelního či konferenčního stolku a vaše návštěva se bude chvilku zamýšlet, zda se nejedná o opravdová jablka.

Dekorace vždy a všude

3.12.2012

Svícen na konferenčním stolku? A co třeba prostírání na jídelním stole nebo váza s květinami na komodě? Nestačí? Možná rámeček s fotografií nebo svíčka bude dostačující. Toto vše a ještě mnohem víc se skrývá pod souhrnným názvem a to bytové dekorace. Jsou vždy a všude, zkrášlují a zpříjemňují prostředí našeho příbytku.

[Celý článek...]

Svícen - designový doplněk interiéru

1.3.2013

Dlouho před příchodem elektřiny do domácností našich praotců se tak běžně svítilo. Svíčku můžeme označit za ten nejjednodušší zdroj světla, používaný již od starověku. Princip fungování svíček je založen na přeměně chemické energie, která vzniká v procesu hoření, na světelnou energii.

[Celý článek...]

Bytové dekorace - kýč nebo užiteční pomocníci?

15.6.2011

Řadíte se mezi typy lidí, kteří ve svých skříňkách a komodách najdou vždy to, co zrovna nehledají, a naopak to, co hledají, jakoby se propadlo pod zem? V tom případě pro vás máme pár užitečných rad, jak si s bytovými doplňky a dekoracemi usnadníte život a nepřijdete o nervy.

[Celý článek...]

Bytové doplňky: Jak na ně?

23.2.2011

Kdo by nechtěl bytové doplňky, které svým vzhledem a funkčností zaujmou nejednu návštěvu, a při každém pohledu potěší své majitele. Je tedy důležité mít na paměti, že jen nábytek nestačí a že vkusné bytové doplňky dovedou váš interiér do dokonalosti. Nevíte si ale rady, jak vybrat tu správnou vázu, misku, svícen, lampu nebo pokladničku?

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 23:45 - 29.500