Novinky

Nejprodávanější v tomto měsíci
Kategorie - Designové novinky
Celkem produktů v kategorii: 99
ZOBRAZIT DALŠÍ

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

V kategorii Novinky naleznete širokou paletu nejnovějších designových produktů od důvěryhodných dodavatelů. Zboží doplňujeme několikrát do měsíce, tak aby v novinkách byly zastoupeny jak dekorativní doplňky, či potřeby pro stolování, tak designový nábytek. Chcete-li být mezi prvními kdo se dozví o novinkách na webu stačí se přihlásit k odběru newsletteru.

VITA - skandinávské designové osvětlení

8.2.2016

Mezi našemi produkty tyto světla a lustry stále vynikají. Ptáte se proč? Inspiraci totiž čerpají v přírodě a zaměřují se na hravost a dostupnou cenu pro každého. Proto jsou jednotlivé lustry podobné např. šišce, vlně, jsou z husího peří apod. Výhodou těchto lustrů je jejich obrovská variabilita použití. Designové osvětlení VITA se totiž může rázem změnit v podlahovou či stolní lampu díky stojanům.

Částečné omezení provozu

18.1.2009 [Celý článek...]

Mimořádná akce, která vás potěší

1.6.2016

Nejoblíbenější kousky z naší nabídky? Jednoznačně ty od dánské značky VITA. Stále tuhle značku neznáte? Od této značky máme v nabídce nejrůznější druhy lustrů, které připomínají harmoniky, šišku, vlnu, žalud apod. Využijte této speciální akce na designové osvětlení, které vám ozáří celý váš domov.

DesignOutlet.cz na veletrhu TENDENCE 15.-18.9.2011

27.8.2011 Nezadržitelně se blíží termín mezinárodního veletrhu interiéru a designu TENDENCE, kterého se budeme letos účastnit s více než dvojnásobnou plochou stánku. Přijeďte se ve dnech 15.-18.9. na naše výrobky podívat na výstaviště v Praze-Holešovicích! Prohlédněte si fotografie našeho stánku z loňského ročníku...

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 02:16 - 29.500