Odběr novinek

Buďte první, kdo ví o našich
slevách a novinkách!

Přihlašte se k odběru novinek
a získejte Slevu 125 Kč

Odesláním souhlasíte se zasíláním Akčních nabídek, Novinek a Speciálních slev. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více zde

Novinky

Nejprodávanější v tomto měsíci
Kategorie - Designové novinky
Celkem produktů v kategorii: 99
ZOBRAZIT DALŠÍ

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

V kategorii Novinky naleznete širokou paletu nejnovějších designových produktů od důvěryhodných dodavatelů. Zboží doplňujeme několikrát do měsíce, tak aby v novinkách byly zastoupeny jak dekorativní doplňky, či potřeby pro stolování, tak designový nábytek. Chcete-li být mezi prvními kdo se dozví o novinkách na webu stačí se přihlásit k odběru newsletteru.

Happy Hours klepou na dveře

10.9.2013

A máme jednoznačného vítěze mezi 3 typy hodin, které jsme plánovali zařádit do Šťastné hodinky 12.9. V napínavém hlasování největší počet hlasů získaly nástěnné hodiny Old Style. Spolu s lustrem Lily a polštářem Sovy budou ve čtvrtek 12.9. v určitou hodinu k maní za neuvěřitelně nízké ceny! Více informaci se dozvíte na našem blogu.

Neuvěřitelně nízké ceny!

15.2.2013 Nenechte si ujít naši novou akční nabídku! Máme pro Vás poslední kusy našich nejoblíbenějších produktů s neuvěřitelnými slevami ve výši až 54%! Nepřehledněte možnost pořídit si stylový a moderní nábytek za nejnižší možné ceny. Akce platí jen do 22.2. nebo do vyprodání zásob.

Strach vůči kombinacím musí jít pryč!

26.3.2013 Zdědili jste starou komodu, nebo jste na půdě narazili na starý, ale zachovalý kousek a teď nevíte co s ním? Nebojte se kombinovat a využijte ho v moderním interiéru. Podnětný článek, který vám poradí jak na starší kousky nábytku naleznete na našem blogu.

Zajímavé čtení na každé pondělí od designérky Terezy

8.1.2013 Jak už víte, pořád se snažíme přicházet s něčím novým a inspirativním. Od 7.1.2013, se můžete těšit každé následující pondělí na článek v nové rubrice Designérka radí. Designérka Tereza pro vás zveřejní vždy v pondělí zajímavý článek, ve kterém najdete užitečné nápady na zařízení bytu. [Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 20:16 - 29.500