< ZPĚT    Home / Barvy / Čirá

Čirá

Celkem produktů v kategorii: 61
ZOBRAZIT DALŠÍ

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Nedovedete si představit váš interiér bez skleněného nábytku? Je obecně známo, že skleněný nábytek pomáhá především v menších místnostech, neboť působí vzdušným dojmem. Ve větších místnostech působí rovněž elegantně. Ať už hledáte konferenční stolek nebo TV stolek do obývacího pokoje, podívejte se, jaké jsou možnosti s čirým nábytkem. Pokud byste neodolali některému z elegantních jídelních stolů, podívejte si také na jídelní židle.

Syté nebo tlumené barvy, které jsou lepší?

15.11.2013

Modrá nebo červená? Hnědá nebo krémová? Jaké jsou vaše oblíbené barvy? To jaké barvy použijeme v interiéru, není jen otázkou osobního vkusu a odvahy. Různé barvy a barevné kombinace mohou ovlivnit to, jak se budete doma cítit vy nebo vaše návštěvy.

[Celý článek...]

Barvy v interiéru - není to jedno

24.3.2011

Největší vliv na lidskou náladu mají (s výjimkou počasí) barvy. Psychologie barev a to, jak barvy ovlivňují lidské chování, dnes dokonce patří i mezi nově vyučované předměty na univerzitách.

[Celý článek...]

Moderní skleněný nábytek: Proč si ho pořídit?

13.2.2012

Obliba moderního nábytku za skla nezadržitelně vzrůstá a začíná se tím pádem objevovat v českých interiérech stále častěji. Čisté linie a elegantní vzhled jsou hlavní prvky, které vnáší skleněný nábytek do moderního interiéru. Je ale mnoho dalších důvodů proč si pořídit právě nábytek ze skla!

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 22:10 - 29.500