Stromečky

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Tak jako každý rok zdobíme stromeček na Vánoce, tak také stojan na šperky v podobě stromečku vám může připomenout jeho oblíbené zdobení. I když v tomto případě namísto vánočních ozdob na něho pověsíte náušnice anebo náramky. Stromeček se stane skvělým designovým pomocníkem na uskladnění vašich šperků či bižutérie a rozzáří váš noční stolek. Pánům tato kategorie pomůže při hledání dárku pro jejich polovičku.

Designová pomůcka pro všechny ženy? Stojan na šperky

6.1.2016

Každá žena má mnoho šperků, které ráda nosí a ukazuje se s nimi. Šperky by měly mít své určené místo, kde ukážou svojí krásu nejen na vás, ale i v interiéru.  Jak by takové místo mělo vypadat?

[Celý článek...]

Dekorace, která nezestárne

21.6.2013

Každá žena vlastní šperky. Ať už je to prsten od vaší polovičky, náušnice od kamarádky nebo náramek od kolegyně. Pokud se vám již vytvořila kolekce šperků, kterou nemáte kam odkládat, stojan na šperky nebo šperkovnice vám pomůže tento problém hravě vyřešit.

[Celý článek...]

Bezpečnost především

20.10.2014

Asi každý si vybaví scénu z nějakého filmu, kde ženě upadne prstýnek, či naušnice do odpadu v koupelně. Přiznejme si, zážitek to není příjemný, naopak je to k vzteku. Zvláště pokud to byl šperk zděděný, či zakoupený k nějaké příležitosti.

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 03:47 - 29.500