Odběr novinek

Buďte první, kdo ví o našich
slevách a novinkách!

Přihlašte se k odběru novinek
a získejte Slevu 125 Kč

Odesláním souhlasíte se zasíláním Akčních nabídek, Novinek a Speciálních slev. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více zde

< ZPĚT    Home / Barvy / Růžová

Růžová

Celkem produktů v kategorii: 74
ZOBRAZIT DALŠÍ

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Velmi populární a zároveň nenáviděná barva! Zřejmě nejvíce rozporuplná barva, která je pro milovníky symbolem romantiky a jemnosti. Ať už růžový konferenční stolek nebo růžová taburetka budou skvělým osvěžením jednobarevného interiéru. Pro malé slečny přijdou vhod police v růžové barvě spolu s doplňujícími úložnými krabicemi rovněž v růžové barvě.

Barvy v interiéru - není to jedno

24.3.2011

Největší vliv na lidskou náladu mají (s výjimkou počasí) barvy. Psychologie barev a to, jak barvy ovlivňují lidské chování, dnes dokonce patří i mezi nově vyučované předměty na univerzitách.

[Celý článek...]

S růžovou bude podzim veselejší!

24.9.2013

Ani jsme se nenadáli a přišel podzim. Namísto slunečních brýlí vytahujeme deštníky a holínky do deště. Za oknem to pomalu začíná hrát žlutou a oranžovou, těžké mraky v tmavé a depresivní černé se zmocnili vlády nad nebem. A proti tomuto skvěle zabojuje růžová!

[Celý článek...]

Syté nebo tlumené barvy, které jsou lepší?

15.11.2013

Modrá nebo červená? Hnědá nebo krémová? Jaké jsou vaše oblíbené barvy? To jaké barvy použijeme v interiéru, není jen otázkou osobního vkusu a odvahy. Různé barvy a barevné kombinace mohou ovlivnit to, jak se budete doma cítit vy nebo vaše návštěvy.

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 16:03 - 29.500