Odběr novinek

Buďte první, kdo ví o našich
slevách a novinkách!

Přihlašte se k odběru novinek
a získejte Slevu 125 Kč

Odesláním souhlasíte se zasíláním Akčních nabídek, Novinek a Speciálních slev. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více zde

Pokoj pro hosty

Celkem produktů v kategorii: 129
ZOBRAZIT DALŠÍ

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Také míváte časté návštěvy, a proto jste se rozhodli zařídit si Pokoj pro hosty? S naší kategorií vám pomůžeme vybrat ten správný nábytek právě do tohoto pokoje. Základem je rozkládací pohovka, kterou využijete k posezení, ale i občasnému přespání vašich hostů. Úložné prostory v podobě komody či skříňky se určitě budou hodit a vašim hostům zpříjemněte pobyt i vkusnými dekoracemi.

Sedačka: Co všechno by měla umět?

7.3.2011

Sedačka nás doprovází při velkém množství našich aktivit v obývacím pokoji. Na pohovce nejen sedíme, ale i odpočíváme a občas i přespáváme. Jak ale správně vybrat pohovku, která bude splňovat všechna naše očekávání? Při výběru sedačky bychom neměli zapomínat na její funkčnost, ale ani její vzhled.

[Celý článek...]

Z elegantní pohovky pohodlné lůžko pro hosta

24.5.2012

V obývacím pokoji se schází celá rodina, je to místo odpočinku a relaxace, místo bujaré zábavy i poklidného sledování televize. Obývák zároveň slouží jako reprezentační místnost. Právě sem zveme návštěvy, popíjíme kafíčko či vínko s přáteli. Centrem pokoje je jistě pohovka. Měla by být především pohodlná a dobře vypadat. Ale může mít ještě něco navíc!

[Celý článek...]

Jak zdravě sedět u počítače?

19.7.2011

Trávíte dlouhé hodiny u počítače v kanceláři, doma v pracovně nebo pro zábavu? Stává se vám, že vás po několika hodinách bolí záda nebo dokonce celé tělo? Pak byste se měli v první řadě zaměřit na správné držení těla a hned v druhé řadě na kvalitu sezení, kterou nabízí vaše kancelářská nebo pracovní židle.

[Celý článek...]

Pokoj pro hosty - rozmanité využití

19.11.2012 Pokoj pro hosty je pojem, který většina z nás nevyužívá. Návštěvníky nejčastěji ubytujeme v jednom z pokojů, které jsou po zbytek času využívány jinak. Hosté se obvykle ocitají v obývacím pokoji, či v dětském pokoji, ale pokud máte skutečně dlouhodobější návštěvy častěji, zabezpečte vašim ctěným hostům trochu vlastního soukromí. [Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 19:46 - 29.500