< ZPĚT    Home / Barvy / Modrá

Modrá

Celkem produktů v kategorii: 98
ZOBRAZIT DALŠÍ

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Modrý nábytek, modré doplňky nebo modrá výmalba? Všichni si modrou barvu spojujeme s novým klučíčím přírustkem do rodiny. Správné vybavení jako taburetka v jeho začátcích a pokusech na ni vyšplhat, pohodlná barová židle, kterou bude až neuvěřitelně rychle potřebovat nebo snad modré krabice, které vytvoří úložný prostor pro hračky, jsou nepostradatelnou součástí dětského pokoje, kterou najdete právě zde.

Barvy v interiéru - není to jedno

24.3.2011

Největší vliv na lidskou náladu mají (s výjimkou počasí) barvy. Psychologie barev a to, jak barvy ovlivňují lidské chování, dnes dokonce patří i mezi nově vyučované předměty na univerzitách.

[Celý článek...]

Syté nebo tlumené barvy, které jsou lepší?

15.11.2013

Modrá nebo červená? Hnědá nebo krémová? Jaké jsou vaše oblíbené barvy? To jaké barvy použijeme v interiéru, není jen otázkou osobního vkusu a odvahy. Různé barvy a barevné kombinace mohou ovlivnit to, jak se budete doma cítit vy nebo vaše návštěvy.

[Celý článek...]

Indigová barva

6.8.2013

Už ze samotného názvu je patrné, že indigo pochází z Indie. Rychle se rozšířilo po Asii a Evropě. Největší význam si toto barvivo získalo při barvení textilu. Oděvy v indigové byly ve starém Řecku a Římě symbolem luxusu a vyšší společenské třídy.

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 07:45 - 29.500