Dánské stoly SWING

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

V kategorii dánské stoly Swing naleznete další řadu jídelních stolů. Tyto se na rozdíl od ostatních vyznačují čtvercovým nebo obdélníkovým tvarem desky a mohutnými čtvercovými nohami. Provedení bílý lak ve vysokém lesku je v dnešní době poměrně oblíbené, zejména díky kvalitnímu zpracování a dlouhé životnosti. Nezapomeňte svůj stůl náležitě ozdobit a to prostíráním nebo vázou s květinami a barevně k tomu slaďte i ubrousky. S takto pěkně prostřeným stolem se stolování může začít i ve vaší kuchyni.

Dánský design – jedinečný styl a kvalita

14.4.2011 Pojem dánský design (Danish Design), který vznikl v polovině 20. století, se skrývá propojení funkcionalismu a designu. [Celý článek...]

Není stůl jako stůl. Jak vybrat ten správný stůl?

3.3.2011

Jídelní stůl bývá právem označován za dominantu kuchyně, jídelny popřípadě obývacího pokoje. Vždyť právě kolem něj se děje tolik důležitých událostí každé domácnosti a jeho využití je tak široké. Nejenže slouží ke každodennímu stolování či k pořádání různých oslav, často se u něj také píší domácí úkoly či supluje vaši kancelář.

[Celý článek...]

Jídelní stoly: Co by měly splňovat?

11.5.2012

Výběr jídelního stolu není ani zdaleka jednoduchou záležitostí. Když už jste si vybrali ten pravý materiál, zbývá rozhodnou jaký rozměr a jaký tvar by měl váš vysněný stůl mít. Záleží to samozřejmě nejen na vašem vkusu, ale na prostorových možnostech vaší jídelny.

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 05:25 - 29.500